top of page

Maurice Timon definitívne vyriešil problém nesediacich a nepohodlných okulliarov. V roku 1994 prišiel s vrtanými okuliarmi, ktoré prakticky nevidíte a vážia iba 3 gramy. Vznikla designovo i funkčne nadčasová Minima.

Hlavným krédom značky je minimalismus – jednoduché línie a nenápadná dokonalosť. Toho dosiahol jedinečným technickým riešením a kozmickým materiálom - beta-titán. Patentovaný spôsob uchytenia skiel na skrutku a drážku a absencia letovaných spojov zaisťujú okuliarom potrebnú pevnosť a tuhosť. Zliatina titánu je pružná, pevnejšia než oceľ a ľahšia než hliník. Naviac je chemicky neutrálna a nealergická.

 

Táto značka patrí medzi naše najobľúbenejšie, pretože nám aj vám poskytuje nekonečný priestor pre kreativitu. Ide o okuliare, ktoré vám nepredložíme ako hotový produkt. Ich konečná podoba je výsledkom spolupráce medzi optikom a zákazníkom. Stačí si vybrať jeden z množstva rámov, farebných kombinácií a tvar skiel prispôsobíme presne na vás. Existuje mnoho ďalších možností, ako sa odlíšiť: ozdobné farbenie okrajov skla, vkladanie kamienkov do skla, piersing v okuliarovej šošovke, gravírovanie vlastného motívu alebo iniciálov a podobne.

 

Nadštandartná záruka

 

Vďaka absencií letovaných spojov, ktoré bývajú najslabšou časťou okuliarov, dáva francúzsky výrobca 10 ročnú záruku na zlomenie rámu z dôvodu výrobnej vady.

 

bottom of page